3527-3545-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Niejeden mężczyzna ma kłopoty ze wzwodem. Wielu z panów nie ma pojęcia, że można sobie pomóc bezpiecznymi nieinwazyjnymi sposobami w zaciszu własnego domu.
Jeżeli zastosujemy niemedyczne sposoby na polepszenie erekcji, od masowania podbrzusza, poprzez dietę lub akupresurę – masowanie i ucisk miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to efekty są zadowalające wtedy, gdy wykonujemy to systematycznie i przez kilkanaście tygodni.
Współcześnie coraz większa liczba seksuologów, na podstawie przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze viagra tanio wodne są idealnym sposobem na leczenie nie tylko problemów z potencją, lecz też na mały popęd płciowy. Dodatkowo bicze wodne wzmacniają wszystkie czynności seksualne. Biczowanie wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk powinien być nieregularny, najpierw ciepły, potem zimny. Lekki natrysk można zastosować na jądra. Te sposoby zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca intymne, bo właśnie przegrzanie może doprowadzić do problemów z erekcją, impotencji oraz rozstrojenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zalecana paniom z obniżonym popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Dodaj komentarz