1807-790-ico-wu.jpg

Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Funkcjonuje parę prostych metod, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę wskazówek dla siebie.

Podajemy ci kilka łatwych metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, że maleje transport krwi do penisa w czasie seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – odchudzaj się.

Dodaj komentarz