6323-320-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest symbolem ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym zaburzeniu, ale jeszcze sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia wzwodu to ogromny test dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni powinni zrozumieć, iż są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i odwiedzić lekarza. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to niezwykle częste dolegliwości. Dotyczą średnio 10% męskiej populacji. Dolegliwość wzmaga się, gdyż zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Zauważa się częstsze zachorowania na
erekcja cukrzycę, choroby układu krążenia oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotyczyć facetów w każdym wieku. Przeróżne będą powody zaburzeń.

U młodych mężczyzn, to jest przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn zaburzenia mogą wynikać z różnych chorób. Nieprawidłowa erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane schorzeniami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie tania levitra

Dodaj komentarz