2024-2078-ico-wu.jpg

Bicze wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie naciskać na pięty. Zabieg należy zapoczątkować od delikatnych muśnięć i z czasem zwiększać siłę nacisku. Każdą piętę należy badać przez około pięciu minut.
Panie szybciej reagują na akupresurę punktów znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki tym masażom pożycie łóżkowe viagra cenaokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra

Dodaj komentarz